انواع تکنولوژی یو پی اس

یو پی اس Online/double-conversion

در یو پی اس آنلاین، باتری ها همیشه به اینورتر متصل است، به طوری که هیچ سوئیچ انتقال قدرت لازم است. وقتی از دست دادن قدرت رخ می دهد، یکسو کننده به سادگی از مدار قطره و باتری حفظ قدرت ثابت و بدون تغییر است. هنگامی که قدرت ترمیم، از یکسو از سر گرفته حمل بیشتر از بار و شروع به شارژ کردن باتری، هر چند جریان شارژ ممکن است محدود باشد برای جلوگیری از یکسو با قدرت بالا از بیش از حد باتری و جوش کردن الکترولیت. مزیت اصلی بر روی خط یو پی اس توانایی خود را برای ارائه یک “دیوار آتش الکتریکی” بین قدرت ابزار های ورودی و تجهیزات حساس الکترونیکی است.

یو پی اس های آنلاین ایده آل برای محیط که در آن عایق الکتریکی لازم است و یا برای تجهیزات است که بسیار حساس به نوسانات برق است. با وجود آن که در یک زمان متعلق به تاسیسات بسیار زیادی از ۱۰ کیلو وات یا بیشتر بود، پیشرفت در تکنولوژی در حال حاضر اجازه آن را به در دسترس به عنوان یک دستگاه مصرف کننده مشترک، تهیه ۵۰۰ W یا کمتر است. هزینه اولیه یو پی اس آنلاین ممکن است بالاتر، اما کل هزینه خود مالکیت به طور کلی پایین تر به دلیل عمر طولانی باتری. یو پی اس آنلاین ممکن است لازم باشد که محیط قدرت است “پر سر و صدا“، زمانی که وبال گردن برق، قطع و ناهنجاری های دیگر مکرر هستند، زمانی که حفاظت از حساس بارهای تجهیزات IT مورد نیاز است، و یا زمانی که عملیات از یک ژنراتور پشتیبان گیری طولانی اجرا لازم است.

این تکنولوژی از آنلاین UPS همان است که در آماده به کار یا یو پی اس خط تعاملی است. با این حال به طور معمول هزینه های بسیار بیشتر، به دلیل آن داشتن یک جریان AC به DC باتری شارژر / یکسو کننده بسیار بیشتر، و با یکسو کننده و اینورتر طراحی شده برای اجرا به طور مداوم با سیستم های خنک کننده بهبود یافته است. آن را به نام یو پی اس دو تبدیل به دلیل یکسو کننده مستقیم رانندگی اینورتر، حتی زمانی که از جریان عادی AC طراحی شده است.

یو پی اس Offline/Standby

آفلاین / یو پی اس آماده به کار (SPSارائه می دهد تنها از ویژگی های اساسی ترین، ارائه حفاظت از موج و باتری پشتیبان. تجهیزات حفاظت شده است به طور معمول به طور مستقیم به برق ورودی متصل می شود. هنگامی که ولتاژ ورودی زیر می افتد و یا افزایش می یابد بالاتر از یک سطح از پیش تعیین شده SPS روشن داخلی DC-AC مدار اینورتر خود را، که از یک باتری ذخیره سازی داخلی طراحی شده است. یو پی اس پس از آن مکانیکی سوئیچ تجهیزات متصل به خروجی اینورتر DC-AC آن است. ساعت تعویض می تواند تا زمانی که ۲۵ میلی ثانیه بسته به مقدار زمان آن طول می کشد یو پی اس آماده به کار برای تشخیص قطع شدن برق. یو پی اس خواهد شد به برق و تجهیزات خاص، مانند یک کامپیوتر شخصی، بدون هیچ گونه اعتراض و یا شیب کاهش ولتاژ به آن دستگاه.

دیدگاه